You need to enable JavaScript to run this app.
Подарунок при замовленні понад £45
UK
£
Магазин
Зе Бест
Новеньке
Бренди
Ksisters
Тьмяна Шкіра
Усі товари
Догляд за тьмяною шкірою обличчя, Інгредієнти: PDRN
(46)
Догляд за Oбличчям (46)
Фільтр
: 2
СОРТУВАТИ ЗА
: Популярні
Інгредієнти:
PDRN
ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:
Популярні
Популярні
НОВИНКИ
Ціна ↑
Ціна ↓
Previous page
You're on page
1
2
Next page
Dr. Reju-All
Відновлюючий крем для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Креми
60 мл
+1 розміри
£52.09
£86.82 / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
Medicube
Нічна маска-плівка для обличчя з полінуклеотидами і кофеїном PDRN Pink Caffeine Night Wrapping Mask
Нічні Маски
75 мл
£18.95
£25.27 / 100 ml
Додати до кошика
Biodance
Патчі для повік з полінуклеотидами та ікрою Caviar PDRN Eye Patches
Патчі
85 г / 60 шт
£22.47
£26.44 / 100 g
Додати до кошика
The Skin House
Ампула-бустер для обличчя з екзосомами і полінуклеотидами EXO-PDRN Repair Boosting Ampoule
Ампули
50 мл
£22.28
£44.56 / 100 ml
Додати до кошика
COSRX
Патчі для шкіри навколо очей з полінуклеотидами і колагеном 5 PDRN Collagen Vitalizing Hydrogel Eye Patch
Патчі
85 г / 60 шт
£19.23
£22.62 / 100 g
1 відгуки
Додати до кошика
Medipeel
Крем-бустер для шкіри навколо очей з ретиналем Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream
Креми для Очей
15 мл
£26.38
£175.87 / 100 ml
Додати до кошика
Dr. Reju-All
Сет для догляду за обличчям з полінуклеотидами PDRN Essentials Trio
Набори
20 мл, 10 мл, 3 шт
£43.26
£144.20 / 100 ml
Додати до кошика
Abib
Гелева нічна маска для обличчя з полінуклеотидами і колагеном PDRN Collagen Overnight Mask Firming Jelly
Нічні Маски
80 мл
£15.01
£18.76 / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
Apothe
Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuve Glow PDRN Collagen Wrapping Mask
Змивні Маски
70 мл
£14.94
£21.34 / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
Medicube
Рожева маска для обличчя з вітамінами і полінуклеотидами PDRN Pink Vita Coating Mask
Тканинні Маски
22 г / 1 шт
£3.02
£13.73 / 100 g
Додати до кошика
Mizon
Тонер для обличчя з рисовою водою Rice Water Milky Glow Toner
Тонери
150 мл
£21.20
£16.83
£11.22 / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: £16.23
Додати до кошика
Purito Seoul
Маска для обличчя з полінуклеотидами і колагеном Multi PDRN Collagen Real Glow Mask
Нічні Маски
100 мл
£17.46
£17.46 / 100 ml
Додати до кошика
Centellian24
Капсульний крем для обличчя Madeca Mela Capture Ampoule Capsule Cream
Креми
55 мл
£21.25
£38.64 / 100 ml
2 відгуки
Додати до кошика
Medipeel
Очищуючий засіб для обличчя з пептидами Peptide 9 Aqua Essence Facial Cleanser
Піни
150 мл
£16.66
£11.11 / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
Numbuzin
Сироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Serum
Сироватки
30 мл
£16.15
£53.83 / 100 ml
2 відгуки
Додати до кошика
Numbuzin
Сироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum
Сироватки
30 мл
£20.64
£14.53
£48.43 / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: £14.51
Додати до кошика
VT Cosmetics
Зміцнююча ампула для обличчя R5 Firming Ampoule
Ампули
30 мл
£20.97
£14.96
£49.87 / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: £14.43
2 відгуки
Додати до кошика
Medicube
Сироватка-міст з полінуклеотидами і глутатіоном PDRN Pink Glutathione Serum Mist
Місти
100 мл
£16.50
£16.50 / 100 ml
20 відгуки
Додати до кошика
Medicube
Тонуючий сонцезахисний крем для обличчя PDRN Pink Tone Up Sun Cream
Санскрін 🔆
50 мл
£14.78
£29.56 / 100 ml
7 відгуки
Додати до кошика
Medicube
Колагенові тонер-педи для обличчя з полінуклеотидами PDRN Pink Collagen Toning Gel Toner Pad
Педи
120 мл / 70 шт
£16.19
£13.49 / 100 ml
6 відгуки
Додати до кошика
Medipeel
Сироватка з глутатіоном, центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Exo-Pin Glutathione Serum
Сироватки
50 мл
£24.46
£17.25
£34.50 / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: £16.64
1 відгуки
Додати до кошика
Eqqualberry
Сироватка для обличчя з полінуклеотидами Purple Pdrn Pore Minimizing Serum
Сироватки
30 мл
£16.07
£53.57 / 100 ml
3 відгуки
Додати до кошика
APLB
Крем для обличчя з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Facial Cream
Креми
55 мл
£11.53
£20.96 / 100 ml
5 відгуки
Додати до кошика
APLB
Ампульна сироватка з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Ampoule Serum
Сироватки
40 мл
£11.53
£28.82 / 100 ml
5 відгуки
Додати до кошика
Genabelle
Омолоджуюча ампула з полінуклеотидами PDRN Vita Toning Ampoule
Ампули
30 мл
£22.18
£73.93 / 100 ml
11 відгуки
Додати до кошика
Dear, Klairs
Есенція-тонер для обличчя Freshly Juiced Vitamin Essence Toner
Тонери
180 мл
£19.54
£12.49
£6.94 / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: £12.05
Додати до кошика
Dr. Reju-All
Відновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Mask
Тканинні Маски
36 мл * 4 шт
+1 розміри
£14.42
£10.01 / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
COSRX
Інтенсивна вітамінна сироватка для обличчя 5 PDRN Collagen Intense Vitalizing Serum
Сироватки
100 мл
+1 розміри
£24.80
£17.42
£17.42 / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: £17.42
Додати до кошика
COSRX
Заспокійливий тонер для обличчя 5 PDRN B5 Vital Soothing Toner
Тонери
280 мл
+1 розміри
£22.97
£16.66
£5.95 / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: £16.07
Додати до кошика
Dear, Klairs
Вітамінна висвітлююча маска для обличчя Vita 10 Radiance Sheet Mask
Тканинні Маски
25 мл * 5 шт
+1 розміри
£14.61
£13.15
£10.52 / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: £13.15
Додати до кошика
Numbuzin
Колагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet Mask
Тканинні Маски
33 мл * 5 шт
+1 розміри
£7.63
£4.62 / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
Medicube
Сироватка з полінуклеотидами і пептидами PDRN Pink Peptide Serum
Сироватки
30 мл
£19.76
£65.87 / 100 ml
120 відгуки
Додати до кошика
Genabelle
Омолоджуючий крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Cream
Креми
70 мл
£21.66
£30.94 / 100 ml
7 відгуки
Додати до кошика
Genabelle
Омолоджуючий тонер з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Toner
Тонери
300 мл
£17.87
£5.96 / 100 ml
7 відгуки
Додати до кошика
Genabelle
Омолоджуюча маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Mask
Тканинні Маски
25 мл * 5 шт
+1 розміри
£16.00
£12.80 / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
Biodance
Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask
Колагенові Маски
34 г / 1 шт
£3.95
£11.62 / 100 g
21 відгуки
Додати до кошика
ПОКАЗАТИ ЩЕ
Previous page
You're on page
1
2
Next page
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підпишись на розсилку
*
Підписатися
Підписуючись, я погоджуюся з умовами
Умови Ведення Бізнесу