You need to enable JavaScript to run this app.
Подарунок при замовленні понад £45
UK
£
Магазин
Зе Бест
Новеньке
Бренди
Ksisters
Жирний блиск / Пори
Усі товари
Контроль жирності та догляд за порами шкіри, Інгредієнти: PDRN
(26)
Догляд за Oбличчям (26)
Мейкап (1)
Фільтр
: 2
СОРТУВАТИ ЗА
: Популярні
Інгредієнти:
PDRN
ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:
Популярні
Популярні
НОВИНКИ
Ціна ↑
Ціна ↓
Medicube
Зволожуючий гель для вмивання обличчя з полінуклеотидами PDRN Hydrating Gel Cleanser
Гелі
200 мл
£20.93
£10.46 / 100 ml
Додати до кошика
Eqqualberry
Заспокійливий тонер для обличчя з полінуклеотидами алое Aloe PDRN Calming Toner
Тонери
150 мл
£19.30
£12.87 / 100 ml
Додати до кошика
UIQ
Сироватка для обличчя з полінуклеотидами Biome Remedy Pore Reset PDRN Serum
Сироватки
30 мл
£14.33
£47.77 / 100 ml
Додати до кошика
Missha
Пілінг-сироватка для обличчя з полінуклеотидами PDRN NAD+ Renew Peel Shot 25
Пілінги
15 мл
£19.50
£130.00 / 100 ml
Додати до кошика
Haruharu Wonder
Підтягуюча сироватка для обличчя з полінуклеотидами троянди Rose PDRN Firming Serum
Сироватки
30 мл
£12.40
£41.33 / 100 ml
3 відгуки
Додати до кошика
Dr. Ceuracle
Сироватка з ретинолом і полінуклеотидами PDRN & Retinol Shot
Ампули
30 мл
£14.30
£47.67 / 100 ml
Додати до кошика
Medipeel
Очищуючий засіб для обличчя з пептидами Peptide 9 Aqua Essence Facial Cleanser
Піни
150 мл
£16.86
£11.24 / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
Cell Fusion C
Сонцезахисна сироватка для обличчя з порозвужуючим ефектом Laser UV Pore Sun Serum
Сироватки
40 мл
£17.00
£42.50 / 100 ml
Додати до кошика
Medicube
Сироватка для обличчя з полінуклеотидами та екзосомами PDRN Pink Exosome Shot Serum 7500
Сироватки
30 мл
£19.76
£65.87 / 100 ml
7 відгуки
Додати до кошика
Medipeel
Заспокійливий крем для обличчя з центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing Cream
Креми
80 мл
£20.21
£16.17
£20.21 / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: £13.69
1 відгуки
Додати до кошика
Medipeel
Заспокійлива сироватка з центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing Ampoule
Ампули
50 мл
£22.11
£15.48
£30.96 / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: £14.92
1 відгуки
Додати до кошика
Some By Mi
Маска для обличчя PDRN Spirulina Soothing Sherbet Mask
Змивні Маски
1 г * 10 шт
£9.38
£93.80 / 100 g
4 відгуки
Додати до кошика
Some By Mi
Сироватка для обличчя PDRN Spirulina Soothing Repair Serum
Сироватки
50 мл
£14.67
£29.34 / 100 ml
6 відгуки
Додати до кошика
Eqqualberry
Тонер-педи для обличчя з колагеном Collagen Pore Tight Up Gel Toner Pad
Педи
140 мл / 60 шт
£14.00
£10.00 / 100 ml
2 відгуки
Додати до кошика
Eqqualberry
Гідрогелева маска для обличчя з колагеном Collagen Pore Tight Up Hydrogel Mask
Колагенові Маски
30 г / 1 шт
£4.46
£14.87 / 100 g
Додати до кошика
Eqqualberry
Сироватка для обличчя з полінуклеотидами Purple Pdrn Pore Minimizing Serum
Сироватки
30 мл
£16.07
£53.57 / 100 ml
3 відгуки
Додати до кошика
APLB
Крем для обличчя з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Facial Cream
Креми
55 мл
£10.08
£18.33 / 100 ml
5 відгуки
Додати до кошика
APLB
Ампульна сироватка з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Ampoule Serum
Сироватки
40 мл
£11.61
£29.03 / 100 ml
5 відгуки
Додати до кошика
UIQ
Маска для обличчя з полінуклеотидами Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask Sheet
Тканинні Маски
22 мл * 5 шт
+1 розміри
£9.25
£8.41 / 100 ml
Додати до кошика
Nacific
Заспокійливий гель для вмивання обличчя з екстрактом центелли Cica PDRN Gel Cleanser
Гелі
200 мл
£10.76
£5.38 / 100 ml
Додати до кошика
Nacific
Заспокійливий тонер для обличчя з екстрактом центелли Cica PDRN First Toner
Тонери
150 мл
£11.41
£7.61 / 100 ml
Додати до кошика
Genabelle
Омолоджуюча маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Mask
Тканинні Маски
25 мл * 5 шт
+1 розміри
£16.00
£12.80 / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
COSRX
Гідрогелева маска для обличчя 5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel Mask
Колагенові Маски
34 г / 1 шт
£5.17
£15.21 / 100 g
Додати до кошика
Coxir
Зволожуючий крем для обличчя з екзосомами Exosome 5000 Complex Refining Moisturizer
Креми
30 мл
Немає в наявності
Повідомте мене
Mary & May
Крем для обличчя зі спікулами ретинолу і полінуклеотидами Spicule Retinol PDRN Cream
Креми
15 г
Немає в наявності
Повідомте мене
Mary & May
Маска для обличчя з веганським колагеном і полінуклеотидами Vegan Collagen Charcoal PDRN Mask
Колагенові Маски
30 г / 1 шт
Немає в наявності
Повідомте мене
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підпишись на розсилку
*
Підписатися
Підписуючись, я погоджуюся з умовами
Умови Ведення Бізнесу