Free gift for orders over £45
Brands:

Fraijour

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Fraijour Original Artemisia Bubble Facial Foam
FraijourOriginal Artemisia Bubble Facial FoamFoams
200 g
£8.38
£4.19 / 100 g
2 reviews
Fraijour Original Herb Wormwood Pore Pad
FraijourOriginal Herb Wormwood Pore PadPads
170 ml / 60 pads
£17.08
£10.05 / 100 ml
Fraijour Alchemic Ginsenoside Oil To Foam Cleanser
FraijourAlchemic Ginsenoside Oil To Foam CleanserOils
210 g
£13.50
£6.43 / 100 g
3 reviews
Fraijour Pro Moisture Milk Toning Clay Mask
FraijourPro Moisture Milk Toning Clay MaskWash-off Masks
75 g
£5.47
£7.29 / 100 g
4 reviews
Fraijour Heartleaf Intensive Calming Essence
FraijourHeartleaf Intensive Calming EssenceEssences
120 ml
£16.64
£9.98
£8.32 / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: £9.94
Fraijour Original Herb Wormwood O2 Maskpack
FraijourOriginal Herb Wormwood O2 MaskpackWash-off Masks
300 ml
£21.84
£7.28 / 100 ml
2 reviews
Fraijour Pro Moisture Enzyme Powder Wash
FraijourPro Moisture Enzyme Powder WashPeels
1 g * 30 pcs+1 sizes
£13.10
£43.67 / 100 g
9 reviews
Fraijour Retin-Collagen 3D Core Oil To Foam Cleanser
FraijourRetin-Collagen 3D Core Oil To Foam CleanserOils
210 g
£11.28
£5.37 / 100 ml
2 reviews
Fraijour Retin-Collagen 3D Core Cleansing Foam
FraijourRetin-Collagen 3D Core Cleansing FoamFoams
250 ml
£6.39
£2.56 / 100 ml
1 reviews
Fraijour Yuzu Honey All Cleansing Balm
FraijourYuzu Honey All Cleansing BalmBalms
50 ml
£12.02
£24.04 / 100 ml
3 reviews
Fraijour Heartleaf Pore Melting Gel Mask
FraijourHeartleaf Pore Melting Gel MaskWash-off Masks
75 ml
£6.69
£8.92 / 100 ml
6 reviews
Fraijour Original Herb Wormwood Calming Toner
FraijourOriginal Herb Wormwood Calming TonerToners
500 ml
£8.97
£1.79 / 100 ml
7 reviews
By subscribing I agree with the terms of