Free gift for orders over £45
Ingredient Preferences:

Rice Extract

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Orjena Smile Day Cleansing Foam Rice
OrjenaSmile Day Cleansing Foam RiceFoams
180 ml
£5.45
£3.03 / 100 ml
Dr. Althea 345 Relief Cream Mist
Dr. Althea345 Relief Cream MistFace Mists
100 ml+1 sizes
£11.35
£11.35 / 100 ml
73 reviews
SEOUL 1988 Advanced Shot : Retinal Liposome 12% + Black Rice
COSRX Red Rice Inositol Exfoliating Care Pore Peel Serum
VT Cosmetics Rice Capsul Cream
VT CosmeticsRice Capsul CreamCreams
50 ml
£23.25
£46.50 / 100 ml
VT Cosmetics Rice Ceramide Serum
VT CosmeticsRice Ceramide SerumSerums
30 ml
£19.63
£65.43 / 100 ml
Tony Moly I'm Makgeolli Mask Sheet
Tony MolyI'm Makgeolli Mask SheetSheet Masks
21 ml / 1 sheet
£1.45
£6.90 / 100 ml
3 reviews
Nacific Rice Pepta Collagen Jelly Pad
NacificRice Pepta Collagen Jelly PadPads
72 g / 30 pads
£18.80
£26.11 / 100 g
Arencia Rice + LHA Pore Control Rice Cake Cleanser
Arencia Pore Melt Mochi Cleansing Oil
ArenciaPore Melt Mochi Cleansing OilOils
200 ml
£16.16
£8.08 / 100 ml
PO:DL Rice PDRN 4X Watery Sun Serum
PO:DLRice PDRN 4X Watery Sun SerumSunscreen 🔆
50 ml
£21.59
£43.18 / 100 ml
1 reviews
Mizon Rice Water Glow Mask Cleanser
MizonRice Water Glow Mask CleanserFoams
150 ml
£18.40
£12.27 / 100 ml
Mizon Rice Water Milky Glow Toner
MizonRice Water Milky Glow TonerToners
150 ml
£19.90
£13.27 / 100 ml
Neogen Dermalogy Real Ferment Micro Serum
NeogenDermalogy Real Ferment Micro SerumSerums
30 ml
£23.53
£78.43 / 100 ml
6 reviews
Nacific Rice Pepta Collagen Gelato Pack Cleanser
Nacific Rice Pepta Collagen Sherbet Cleansing Balm
Nacific Rice Pepta Collagen Peel-off Wrapping Mask
NacificRice Pepta Collagen Peel-off Wrapping MaskWash-off Masks
70 g
£14.50
£20.71 / 100 g
Nacific Rice Pepta Collagen Glow Bouncy Cream
NacificRice Pepta Collagen Glow Bouncy CreamCreams
50 ml
£18.80
£37.60 / 100 ml
Nacific Rice Pepta Collagen Glow Milky Serum
NacificRice Pepta Collagen Glow Milky SerumSerums
50 ml
£18.80
£37.60 / 100 ml
Haruharu Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist
Haruharu WonderBlack Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum MistSerums
80 ml
£13.40
£16.75 / 100 ml
1 reviews
I'm from Rice Serum
I'm fromRice SerumSerums
30 ml
£18.49
£61.63 / 100 ml
3 reviews
I'm from Rice Whip Facial Cleanser
I'm fromRice Whip Facial CleanserFoams
150 ml
£12.52
£8.35 / 100 ml
I'm from Rice Toner Pad
I'm fromRice Toner PadPads
140 ml
£18.84
£16.01
£11.44 / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: £15.95
I'm from Rice Glow Peel Off Mask
I'm fromRice Glow Peel Off MaskWash-off Masks
70 g
£20.27
£17.23
£24.61 / 100 g
The lowest price for the last 30 days: £17.16
Orjena Mild UV Shield Sun Cream SPF 50+
OrjenaMild UV Shield Sun Cream SPF 50+Sunscreen 🔆
50 ml
£12.08
£24.16 / 100 ml
1 reviews
Arencia Calendula Rice Mochi Cleanser
ArenciaCalendula Rice Mochi CleanserFoams
120 g
£11.02
£9.18 / 100 g
2 reviews
Arencia Fresh Rosehip Rice Mochi Cleanser
ArenciaFresh Rosehip Rice Mochi CleanserFoams
120 g
£14.19
£11.82 / 100 g
10 reviews
Arencia Blue Hyssop Rice Mochi Cleanser
ArenciaBlue Hyssop Rice Mochi CleanserFoams
120 g
£16.05
£13.38 / 100 g
3 reviews
Abib Rice Probiotics Overnight Mask Barrier Jelly
AbibRice Probiotics Overnight Mask Barrier JellySleeping Masks
80 ml
£16.37
£20.46 / 100 ml
16 reviews
The Saem Natural Rice Mask Sheet
The SaemNatural Rice Mask SheetSheet Masks
21 ml / 1 sheet
£1.53
£7.29 / 100 ml
4 reviews
Neogen Dermalogy Real Ferment Micro Essence
NeogenDermalogy Real Ferment Micro EssenceEssences
150 ml
£22.95
£15.30 / 100 ml
10 reviews
kkul Relaxation Station Rice Sheet Mask
kkulRelaxation Station Rice Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
£1.06
£4.24 / 100 ml
16 reviews
kkul Relaxation Station Make A Wish Sheet Mask
kkulRelaxation Station Make A Wish Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
£1.06
£4.24 / 100 ml
10 reviews
Coxir Brown Rice Ceramide Sun Screen
CoxirBrown Rice Ceramide Sun ScreenSunscreen 🔆
50 ml
£15.50
£11.63
£23.26 / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: £11.57
Coxir Black Rice TXA Pore Furifying Mask
CoxirBlack Rice TXA Pore Furifying MaskWash-off Masks
50 ml
£11.81
£23.62 / 100 ml
Mizon Rice Real Cleansing Foam
MizonRice Real Cleansing FoamFoams
150 ml
£10.78
£7.19 / 100 ml
1 reviews
By subscribing I agree with the terms of