You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over £45
EN
£
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Skincare
Skincare KAINE
(23)
Cleansers (4)
Creams & Gels (5)
Treatments (4)
Toners & Mists (2)
Exfoliators (1)
Tools & Accessories (1)
Sets (6)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Brands:
KAINE
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
KAINE
Holiday Edition Let It Glow
Sets
150 ml, 30 ml * 2 pcs, 8.5 ml * 4 pcs, 1 pc
£144.56
£93.96
£38.51 / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: £93.63
Add to cart
KAINE
Hyaluronic Cooling Booster Gel
Creams
100 ml
£18.07
£18.07 / 100 ml
Add to cart
KAINE
Light On Beauty Device
Cosmetic Devices
1 pc
£143.75
Add to cart
KAINE
Green Tangerine Enzyme Cleansing Powder
Peels
60 g
£10.40
£17.33 / 100 g
Add to cart
KAINE
Apple Cider Vinegar Grinding Cleansing Balm
Balms
50 ml
£15.50
£31.00 / 100 ml
Add to cart
KAINE
Green Fit Pro Sun
Sunscreen 🔆
55 ml
£16.70
£30.36 / 100 ml
3 reviews
Add to cart
KAINE
Mini Cleanser Set
Sets
30 ml * 3 pcs
£17.17
£19.08 / 100 ml
Add to cart
KAINE
Travel Kit
Sets
30 ml, 30 ml, 10 ml, 10 ml
£32.04
£40.05 / 100 ml
1 reviews
Add to cart
KAINE
Caffetinal Cream
Creams
50 ml
£20.15
£40.30 / 100 ml
Add to cart
KAINE
Kombu Hydrating Daily Cleanser
Foams
155 g
£13.40
£8.65 / 100 g
4 reviews
Add to cart
KAINE
Kombu Jelly Oil Cleanser
Oils
145 ml
£16.70
£11.52 / 100 ml
1 reviews
Add to cart
KAINE
Rosemary AHA Night Serum
Serums
30 ml
£19.40
£64.67 / 100 ml
5 reviews
Add to cart
KAINE
Kombu Barrier Ampoule
Ampoules
30 ml
£19.48
£13.64
£45.47 / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: £13.57
3 reviews
Add to cart
KAINE
Chaga Collagen Charging Serum
Serums
30 ml
£17.56
£58.53 / 100 ml
6 reviews
Add to cart
KAINE
Kombu Balancing Ampoule Toner
Toners
150 ml
£14.43
£9.62 / 100 ml
14 reviews
Add to cart
KAINE
Vegan Collagen Youth Cream
Creams
50 ml
£20.90
£41.80 / 100 ml
5 reviews
Add to cart
KAINE
Lavender PDRN Revitalizing Toner
Toners
300 ml
£20.10
£6.70 / 100 ml
2 reviews
Add to cart
KAINE
Rosemary Relief Gel Cleanser
Gels
150 ml
£11.55
£7.70 / 100 ml
9 reviews
Add to cart
KAINE
Green Calm Aqua Cream
Creams
70 ml
£17.12
£24.46 / 100 ml
20 reviews
Add to cart
KAINE
Vita Drop Serum
Serums
30 ml
£14.78
£49.27 / 100 ml
8 reviews
Add to cart
KAINE
Rosemary Body Care Set
Sets
150 ml, 100 g, 1 pc
Out of stock
Notify me
KAINE
Serum Discovery Kit
Sets
8.5 ml * 4 pcs
1 reviews
Out of stock
Notify me
KAINE
Kombu Balancing Ampoule Toner Set
Sets
150 ml, 40 pcs
1 reviews
Out of stock
Notify me
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions